1. Deň  - športové aktivity

  1. Rozdelenie do skupín, spoznávanie sa, výroba farebného označenia skupiny,  vedomostné a športové súťaženie v skupinách. Hry v telocvični, v parku na ihrisku. Poobede sladká odmena a tvorivé hry: výroba zástavy, maľovanie autoportrétov, skladanie papiera. Tancovanie s balónmi a stoličková hra.

2. Deň  - Výlet do Piešťan  a Hornej Dolnej

Výlet do Piešťan. Nevyšla nám prehliadka loďou, kvôli sporu s pánom kapitánom lode. Hry v parku. Výlet do Hornej Dolnej- štafetový beh, fotenie pri krčme, kadibudke , starostovom dome a s hercami.

Fotky detí - august 2017

3. Deň  - Spoznávame  jaskyňu Driny

Dnes výlet pri Smolenice , kde sme spoznali a prešli si krásnu 700 m jaskyňu Driny. Ak neviete prečo sa tak volá, spýtajte sa svojich detí, povedia vám to aj mnoho iných zaujímavostí. Boli veľmi disciplinované, splnili všetky úlohy a test všímavosti absolvovali s výbornými výsledkami.

Poobede sme strávili vo fitku dokončovaním  autopotrétov, vlajok svojho tímu a  skladaním papiera. Teším sa na zajtrajšiu turistiku. Verím, že to zvládneme :-)

4. Deň  - Pešia turistika N.M. - Beckov, prehliadka hradu.

Deti zvládli 7,5km cestu na Beckovský hrad , kde sa naučili veľa nových historických vedomosti. Cestou späť sme nachodili dalšie  necelé 3 km, takže deti právom získali diplomy za 10km chôdzu. Po obede sme  mali na oplátku pokojné tvorivé chvíľky v Raji- zdobenie truhličiek, či šperkovničiek.

5. Deň  - Športujeme vo fitku a tvoríme rukami.

Piaty deň sme začali tvorivo, výrobou rámčeka s fotkou. Športovo sa rozhýbali s Katkou Vidovou, inštruktorkou Aerobicu, kde si veselo zatancovali a vyjašili sa. Zvyšnú čast dňa sme súťažili, behali, preliezali, preskakovali, hrali slepú babu, či chôdzu na pavúka. Možno budu mat trošku svalovicu ale verím že si to užili a pohyb im prospel.