Napísali o nás:

Pred tým

- 26 kg

 Lenka Lesajová, 43 rokov

 

" Keď sa ma spýtala trénerka Janka,či by som mohla v krátkosti napísať  o tom,čo mi vzal-dal rok strávený vo fitku RAJ,bez váhania som súhlasila. V prvom rade mi vzal 26 kg z mojej pôvodnej váhy,nesprávne stravovanie a dal mi nové poznatky v oblasti zdravého stravovania,super ľudí do života,ktorých som spoznala na tréningoch,nebudem menovať, vedia o koho ide. No za všetky spomeniem jednu - Mária Naďová...Je to žena, ktorá dokázala neskutočnú premenu seba,ona je moja inšpirácia a hnací motor.Tak ako ma dokázala nakopnúť a ani o tom nevedela,lebo sme sa nepoznali,tak by som možno chela nakopnúť i ja Vás ostatné,ktoré váhate či do toho vôbec ísť.Som dôkazom toho,že s poctivým prístupom našej trénerky Janky,sebazaprenia,odhodlania a pevnej vôle to ide.Pre väčsiu inšpiráciu prikladám zopár foto,ako dôkaz toho,že keď sa chce,tak to skutočne ide.

S pozdravom Lenka.

Mária Naďová, 44rokov

Pôvodná váha : 151,7 kg

97,8 kg

Ahojte volám sa Mária Naďová. Som prvá premenárka, ktorá sa obrátila na J.Kubíčkovú . Veľmi som chcela schudnúť zo zdravotných aj pohybových dôvodov, no pravdu povediac som si po prvom stretnutí myslela: "no dievča ty máš väčšie oči ako ja!"..

Dohodli sme sa na prvom cvičení hneď druhý deň 8.5.2015. Po prvom asi 20 minutovom cvičení  mi bolo na vracanie. No nevzdala som to a to hlavne kvôli Janke, ktorá  ma bez výsmechu neustále  posúvala ďalej.

Moje či naše úsilie  sa ukázalo hneď o mesiac : -9kg, bola  som šťastná a každému vo fitku so to hovorila.  Môj najlepší údaj na váhe bol po roku 53 kg. 

Teraz mám síce nejak to kilo späť, sama si hovorím, že som na udržiavačke,  ale cvičit  neprestávam. Stalo sa pre mňa drogou. Vo fitku je super kolektív  a profesionlný prístup trenérky , teraz už aj výživovej poradkyni.

Miroslav Pastorek , 32 rokov

Premena za 3 mesiace  na  88,3 kg : -20 kg

Pôvodná váha : 108,8 kg kg;   16.1.2017

Caute premenari/spolubojovnici,
Janka ma poprosila o nejake motivujuce fotky, no ja mam len demotivujuce :-) Este pred mesiacmi by som to automaticky zamietol, ale dnes je to trošku ine a ak to niekomu moze pomoct, tak preco nie. Stav pred premenou vyžadoval len prachy, no vsak stav po premene pevnú vôľu, energiu a podporu. Takže radšej, ked sa tam (stav pred) nik nedostane (fotografom by mali habat fotaky za take fotky).

Ale na druhu stranu, dá sa to zvládnuť. Toto je moja premena - fyzická (zo 108,8 kg na 88,3kg) a aj psychická (uz len to, že teraz pozeraš moje foto). Udiala sa hlavne kvôli podpore mojej Majky (manzelka), Janky (trenérka a vyživova poradkyňa) a par premenarov.
Dakujem